Par mums
Kontakti
Pakalpojumi
Jautājumu forma
Jaunumi

"Mēs iesakām, Jūs izvēlaties!"

SIA AUDIT reģistrēta LR UR 1991.gada 5.decembrī
AUDIT dibināta 1991.gada kā viena no pirmajam auditorfirmām Latvija, kas sniedz atbalstu un konsultācijas Latvijas uzņēmējiem. 2001. gadā AUDIT atzīmēja savu 10 gadu jubileju.

AUDIT sākotnēji dibināta ka Rīgas Komercbankas struktūrvienība un atrodas Smilšu iela 6, bet ātri kļūst par patstāvīgi darbojošos uzņēmumu.

Veiksmīgi izvēloties sniedzamo pakalpojumu klāstu AUDIT strauji attīstās un ieņem stabilu vietu sava nozarē.

Savas pastāvēšanas laikā AUDIT sadarbojas ar Privatizācijas aģentūru, piedaloties uzņēmumu privatizācijas procesā, un Uzņēmumu reģistru, veicot uzņēmumu likvidāciju un organizējot maksātnespējas procesus, ka arī sniedz pakalpojumus un konsultācijas Latvijas uzņēmējiem, arvien paplašinot savu klientu loku.

1997-1998.gados nozarē, kura darbojas AUDIT, ienāk daudz jaunu firmu, kas rada papildus konkurenci.

1999.gada pavasarī AUDIT nomaina vadību, kas ļauj AUDIT izturēt konkurences cīņā un turpināt uzņēmuma attīstību, kā arī 2000. gadā palikt starp vadošajām Latvijas auditorfirmām.

Ņemot vērā pieaugošās klientu prasības un konkurenci, jaunā AUDIT vadība no 2000.gada jūlija iekārto jaunas biroja telpas pašā Rīgas centrā - Blaumaņa ielā 36 un izveido jaunu perspektīvu kolektīvu.

Tas dod vēlamos rezultātus.

Pašlaik AUDIT strādā speciālisti, kuri pilnībā nodrošina pakalpojumu klāstu, kas ir pietiekams, lai veiktu uzņēmuma pilnu uzņēmējdarbības apkalpošanu jebkurā tā dzīves cikla posmā un jebkura ar uzņēmējdarbību saistītā jautājumā. AUDIT kolektīvu veido cilvēki, kuri ir gatavi palīdzēt uzņēmējiem un viņu darbiniekiem dzīves situācijās, kurās vajadzīgs atbalsts un speciālista padoms.